Profil firmy

Profil firmy Pila Černý Pila Černý s. r. o. byla založena v roce 2005. Sídlo a       provozovna - Chlum 19, 34201 Sušice, okres Klatovy.     Vzdálenost od hraničního přechodu se SRN Železná Ruda –  Bayrisch Eisenstein je 20 km, k hraničnímu přechodu   Folmava- Furth im Wald je vzdálenost 90km.

 Firma provozuje pilařskou činnost, vyrábí stavební řezivo,   řezivo pro vlastní produkci palet a dřevěných obalů a   nákladní autodopravu.

 V pilnici se provádí pořez na rámové pile v kombinaci   s rozmítací pilou Paul a sámovací pilou. Firma disponuje   také pásovou pilou vhodnou na pořez masivních trámů či   dřevních konstrukcí.

 V hale na výrobu palet je využívána velkokapacitní   automatizovaná linka Cape a Storti. Atypické dřevěné   obaly se vyrábí na samostatných stanovištích.

 Nákladní přeprava dřevných obalů je zajištěna nákladními automobily Scania, přeprava dřevní hmoty nákladním automobilem s hydraulickou rukou Man.

Měsíčně se zpracuje při jednosměnném provozu cca 1600 m3 kulatiny, vyrobí se cca 50 000ks palet, vík či jiných dřevěných obalů.

Zaměstnáváme cca 50 pracovníků. Většinová produkce je dodávána do SRN a Rakouska.

Hlavními činnostmi firmy jsou:

  • Výroba a prodej stavebního řeziva
  • Výroba a prodej dřevěných palet a obalů
  • Nákladní autodoprava
  • Prodej pilin, štěpky a palivového dřeva
Prodej paliva
Prodej paliva

Akční cena na palivo

Číst více
Volné pracovní pozice
  • Dělník/předák směny na lince na výrobu palet                                                                                 
  • Elektrikář (pozn.: možný i částečný úvazek)

     

Číst více